50TL ve üzeri alışverişlerinizde Forza Horizon 4 Bedava Anasayfa - MCraftPremium #İyiOyunlar


GİZLİLİK POLİTİKASI

!!-mcraftpremium.com olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı,elektronik posta ile direk olarak sitemize giriş yapabilirsiniz.


1-mcraftpremium.com; üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine üyelik aktivasyon, şifre hatırlatma, mail güvenlik şifresi ve üyelik maili değiştirme işlemi için mail göndermez.


2-"Bunun dışında üyelerine tanıtım, anket, reklam gibi mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’lerini sadece kullanıcı izni ile gönderir. Kullanıcılar bu izinleri üye olurken kutucuk seçimleri ile,
üye olduktan sonra ise; Üyelik Bilgilerim sayfasından izinleri ekleyip kaldırabilir.


3-mcraftpremium.com’e verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz onayınız olmadan, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır.Bu bilgiler, mcraftpremium.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.


4-Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, mcraftpremium.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı’nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve
bunları değiştirmesi mümkün değildir.


5-mcraftpremium.com gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.